تبلیغات
شیمی زابل ورودی89 - بارسا
Gandalf The White در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ (۲۳:۱۶) (808 بار خوانده شده)
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.
Gandalf The White در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ (۲۳:۱۶) (808 بار خوانده شده)
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.
در بین دو بازی بارسا مقابل رئال مادرید در جام حذفی، بارسلونا آزمونی جدی در لا روزاردا خواهد داشت. آن ها دو چیز خاص در ذهن خود دارند؛ اول اینکه فرم بسیار عالی خود را که در برد 2- 1 چهارشنبه شب مقابل رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو نشان دادند حفظ کنند و دوم، حالت عادی خود را در بازی های خارج از خانه لیگ بدست آورند. بارسا تا اینجای فصل تنها در سه بازی خارج از خانه پیروز شده است. این را هم باید دانست که بازی کردن در لا روزاردا به خصوص مقابل تیم مالاگایی که در حال حاضر رتبه ی هشتم لیگ را در اختیار دارد و اهداف بزرگی دارد کار آسانی نیست.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

بازگشت پدرو

این بازی آخرین دیدار از رقابتهای نیم فصل اول لیگ است. هفته ی اول رقابتهای لالیگا به دلیل اعتصاب بازیکنان لغو شد و آن دیدار ها لغو گشت. برای این دیدار پپ گواردیولا می تواند از مهاجم خود، پدرو رودریگز استفاده کند. بازیکن اهل جزایر قناری در بازی جام حذفی در پامپلونا آسیب دید و جزو بازیکنانی قرار گرفت که شرایط بازی کردن را ندارد. ویا و آفلای به دلیل مصدومیت و کیتا به خاطر حضور در جام ملتهای آفریقا نیز این بازی را از دست دادند. اما اکنون مصدومیت پدرو رفع شده است و شرایط بازی کردن را پیدا کرده است. در حال حاضر 16 بازیکن از تیم اصلی شرایط بازی را در اختیار دارند، گواردیولا برای تقویت تیمش کوئنکا، دوس سانتوس و سرجی روبرتو، بازیکنان بارسای ب را با تیم همراه خواهد کرد تا تعداد بازیکنان تیم 19 نفر باشد. در نهایت باید نام یک بازیکن خط بخورد تا لیست 18 نفره ی قطی تیم آماده شود. بارسا در 9 بازی خانگی خود در لالیگا، هیچ گلی دریافت نكرده است. به جز تساوی بدون گل مقابل سویا، همه بازیها با نتیجه 3-0 یا بیشتر به نفع بارسا رقم خورده اند.

بارسا سال 2011 را با یك ركورد خارق العاده به پایان رساند؛ برای اولین بار در تاریخ، موفق شد 9 بازی خانگی اول لالیگا را بدون گل خورده پشت سر بگذارد. بارسا بهترین آمار خاتمی در نیم فصل اول لالیگا را دارد؛ 8 برد و 1 مساوی، 39 گل زده و صفر گل خورده.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

از آنجا كه گلهای زده امری مهم محسوب میشود، بارسا حدود 4.3 گل در هر بازی به ثمر رسانده است و به غیر از تساوی بدون گل مقابل سویا، دیگر بازیها را با حداقل 3 گل برده است. ( 5-0 مقابل ویا رئال، 8-0 مقابل اوساسونا، 5-0 مقابل اتلتیكو مادرید، 3-0 مقابل راسینگ سانتاندر، 5-0 مقابل مایوركا، 4-0 مقابل زاراگوزا، 4-0 مقابل رایو والكانو و 5-0 مقابل لوانته) .: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :..: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :..: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :..: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


طبقه بندی: متفرقه،

تاریخ : پنجشنبه 11 اسفند 1390 | 01:13 ب.ظ | نویسنده : ابوذر یگانه فر | نظرات